Niespodziewana porażka Lecha

Lech Poznań niespodziewanie przegrał na własnym stadionie z Jagiellonią Białystok 0:2. Jasmina Buricia pokonali Michał Pazdan i Alexis Norambuena.

Podopieczni Mariusza Rumaka pierwszą bramkę stracili już w 4. minucie spotkania. Dawid Plizga dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne, piłka odbiła się o mur i trafiła do Michała Pazdana, który pokonał Jasmina Buricia.

Wynik spotkania ustalił w 71. minucie Alexis Norambuena, który łanym uderzenim zza linii pola karnego pokonał bramkarza. Chwilę wcześniej na bramkę gości uderzał Rafał Murawski, a piłkę ręką w polu karnym zatrzymał Michał Pazdan, ale sędzia nakazał grać.

Bezpośrednio przed i po każdym spotkaniu Lecha Poznań na Stadionie Miejskim na antenie telewizji WTK można zobaczyć magazyn STUDIO BUŁGARSKA, w którym m.in. analizy, goście, podsumowanie tego, co wydarzyło się na boisku oraz transmisja konferencji prasowych trenerów. Wszystko transmitowane bezpośrednio ze Stadionu Miejskiego przy ul. Bułgarskiej, a prowadzący to: Łukasz Borowicz i Mateusz Kuźniewski. Magazyn można zobaczyć na platformie WTKPLAY.PL.

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 0:2 (0:1)
Bramki: Michał Pazdan (4. minuta), Alexis Norambuena (71. minuta)
Żółte kartki: Manuel Arboleda - Rafał Grzyb, Tomasz Frankowski, Łukasz Tymiński
Sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Widzów: 21487

Lech: Jasmin Burić - Hubert Wołąkiewicz (62. Tomasz Kędziora), Manuel Arboleda, Marcin Kamiński, Luis Henriquez - Rafał Murawski, Łukasz Trałka - Vojo Ubiparip, Mateusz Możdżeń, Aleksandar Tonev (74. Piotr Reiss) - Bartosz Ślusarski (40. Gergo Lovrencsics).

Jagiellonia: Jakub Słowik - Filip Modelski, Ugochukwu Ukah, Alexis Norambuena, Rafał Grzyb - Michał Pazdan, Tomasz Bandrowski - Tomasz Kupisz (89. Luka Pejović), Dawid Plizga, Nika Dzalamidze (54. Łukasz Tymiński) - Tomasz Frankowski (77. Tomasz Zahorski).