Pogoda jutro  Pogoda Poznań
-1 -5
zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
0°C 1012 hPa
JUTRO
pogoda
-1°C 1016 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1021 hPa

Zarządzaj z LTG

REKLAMA
czwartek, 27.09.2012 r.
godz. 11.00

W dzisiejszych czasach, kiedy jesteśmy tak mocno zabiegani , coraz więcej spraw powierzamy fachowcom. Staramy się znaleźć ofertę, która nie tylko jest na naszą kieszeń, ale zapewni nam najlepszą obsługę.

Dobrze administrowana nieruchomość zwalnia ich  właścicieli, nie tylko  od kłopotów związanych  z bieżącymi naprawami, ale również  z obowiązkowymi kontrolami technicznymi. Nasi klienci  nie muszą się  przejmować planowaniem remontów, czy windykacją należności. Reprezentujemy naszych klientów przed urzędami i innymi organami zewnętrznymi. Oszczędzamy  dzięki temu, nie tylko czas naszych klientów, ale równocześnie uwalniamy ich  od stresów związanych z bezpośrednim kontaktem z urzędowymi formalnościami.     Spółka LTG Nieruchomości od 1991r. zajmuje się administrowaniem nieruchomości wspólnot mieszkaniowych, obiektów komunalnych, oraz komercyjnych. Dzięki swojemu ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu, oraz marce wyrobiła sobie dobrą opinię wśród wykonawców, dlatego uzyskuje niskie ceny oraz wysoki standard wykonanych prac. Dzięki utworzeniu własnego całodobowego pogotowia technicznego, każda awaria jest usuwana w terminie dogodnym dla mieszkańców. Można ją zgłosić w różnoraki  sposób.

Zgłoszenia przyjmujemy całodobowo na www.ltg.poznan.pl, telefon GSM 601 784 902 lub e-mail awaria@ltg.poznan.pl

W siedzibie firmy, ul. Grunwaldzka 19 i pod nr telefonu 61 661 76 29 w godzinach od 8.00 do 16.00
LTG Nieruchomości w ramach administrowania zajmuje się m.in.:
• organizacją i rejestracją wspólnot mieszkaniowych,
• weryfikowaniem stanu prawnego i faktycznego nieruchomości,
• prowadzeniem ewidencji kosztów,
• nadzorem nad opłacaniem podatków i innych opłat przypadających od nieruchomości wspólnych,
• prowadzenie właściwej dokumentacji księgowej,
• przygotowywanie sprawozdań finansowych,
• windykacją należności.

Naszą ofertę kierujemy do właścicieli, którzy z różnych powodów nie mają czasu na zajmowanie się sprawami związanymi z obsługą wynajętych lokali mieszkalnych bądź użytkowych. Dostosowujemy ją do indywidualnych potrzeb klienta. Dokładamy starań aby Państwa nieruchomość przynosiła zyski, pomagamy szukać zarówno najemców mieszkań, jak również powierzchni reklamowych.
W działalności swojej kierujemy się przede wszystkim troską o wysoką jakość świadczonych usług. Minimalizujemy koszty eksploatacyjne na zarządzanych nieruchomościach. Każdą decyzję finansową dotyczącą nieruchomości podejmują Państwo sami, ale zawsze możecie liczyć na naszą fachową poradę.

Jesteśmy członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości oraz Polskiej Federacji Organizacji Zarządców Nieruchomości. Posiadamy licencję na zarządzanie nieruchomościami.  Dzięki zawarciu przez nas umowy o odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej interesy naszych klientów są zabezpieczone od strony finansowej.