Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
10 -3
Reklama

Trzy osoby w ciężkim stanie po ataku nożownika

BS
czwartek, 13.09.2012 r.
godz. 14.46
BS | czwartek, 13.09.2012 r., godz. 14.46

W ostatni weekend na ulicy Głuszyna doszło do ataku nożownika. Trzech mężczyzn trafiło do szpitala z poważnymi obrażeniami. Napastnik został już ujęty przez policję i usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
8°C 1023 hPa
JUTRO
pogoda
10°C 1031 hPa
POJUTRZE
pogoda
13°C 1031 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Mężczyzna zaatakował 9 września około godziny 20:00 na ulicy Głuszyna - Stojących na ulicy Głuszyna trzech mężczyzn, zaatakował  30letni napastnik. Pokrzywdzeni znali go z widzenia. Sprawca najpierw podszedł do nich,  a gdy  mężczyźni próbowali się od niego oddalić – każdego z nich ugodził nożem  w plecy – relacjonuje Iwona Liszczyńska z zespołu prasowego wielkopolskiej policji. Napastnikowi udało się zbiec, a mężczyźni w ciężkim stanie trafili do szpitala.

Sprawą zajęli się policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto. Szybko udało się ustalić tożsamość,napastnika, a w poniedziałek został on zatrzymany. Okazało się, że sprawca i poszkodowani byli ze sobą w konflikcie - 12 września mężczyzna usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa. Decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu dożywocie – mówi Liszczyńska. Mężczyzna był już wcześniej znany policji.

Reklama