Reklama

Trzy osoby w ciężkim stanie po ataku nożownika

W ostatni weekend na ulicy Głuszyna doszło do ataku nożownika. Trzech mężczyzn trafiło do szpitala z poważnymi obrażeniami. Napastnik został już ujęty przez policję i usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa.

Mężczyzna zaatakował 9 września około godziny 20:00 na ulicy Głuszyna- Stojących na ulicy Głuszyna trzech mężczyzn, zaatakował 30letni napastnik. Pokrzywdzeni znali go z widzenia. Sprawca najpierw podszedł do nich, a gdy mężczyźni próbowali się od niego oddalić - każdego z nich ugodził nożem w plecy - relacjonuje Iwona Liszczyńska z zespołu prasowego wielkopolskiej policji. Napastnikowi udało się zbiec, a mężczyźni w ciężkim stanie trafili do szpitala.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Sprawą zajęli się policjanci z Komisariatu Policji Poznań - Nowe Miasto. Szybko udało się ustalić tożsamość,napastnika, a w poniedziałek został on zatrzymany. Okazało się, że sprawca i poszkodowani byli ze sobą w konflikcie - 12 września mężczyzna usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa. Decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu dożywocie - mówi Liszczyńska. Mężczyzna był już wcześniej znany policji.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie o burzach. Również dla Poznania
18℃
12℃
Poziom opadów:
1.1 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
11.59 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro