Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
1 -4
zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
3°C 1011 hPa
JUTRO
pogoda
1°C 1020 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1020 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Seryjny morderca na Wildzie? Nowa legenda miejska?

BS
środa, 12.09.2012 r.
godz. 12.42

Od jakiegoś czasu docierają do nas informacje na temat seryjnego mordercy kobiet, który według mieszkańców ma grasować na poznańskiej Wildzie. Jedną z jego ofiar ma być kobieta, której ciało znaleziono w budynkach Zakładu Napraw Taboru Kolejowego.

- Pod koniec sierpnia na Wildzie została zamordowana kobieta przy ulicy Roboczej. Sprawa ucichła, a my mieszkańcy dowiadujemy się o kolejnych morderstwach – pisze nasza czytelniczka, a to nie pierwszy taki mail. Przypominamy, że zwłoki kobiety znaleziono 28 sierpnia na terenie opuszczonych budynków ZNTK. Do dziś nie wiadomo, co było przyczyną jej śmierci – Nie zakończyły się jeszcze badania zwłok. Nie znamy póki co przyczyny śmierci – mówi Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji. 

Dziś dotarły do nas informacje o kolejnym morderstwie, do którego miało dojść we wtorek około godziny 22:00 przy ulicy Fabrycznej – Nie dotarła do nas informacja o żadnym morderstwie czy odkryciu zwłok w dniu wczorajszym – twierdzi Borowiak. Policja twierdzi też, że zwłoki z ulicy Roboczej są jedynymi odkrytymi w ostatnim czasie i zdecydowanie dementuje plotki – To jest typowa legenda miejska. Nie ma żadnego potwierdzenia w rzeczywistości – kończy Borowiak.

Reklama