Reklama
Reklama

Seryjny morderca na Wildzie? Nowa legenda miejska?

Od jakiegoś czasu docierają do nas informacje na temat seryjnego mordercy kobiet, który według mieszkańców ma grasować na poznańskiej Wildzie. Jedną z jego ofiar ma być kobieta, której ciało znaleziono w budynkach Zakładu Napraw Taboru Kolejowego.

- Pod koniec sierpnia na Wildzie została zamordowana kobieta przy ulicy Roboczej. Sprawa ucichła, a my mieszkańcy dowiadujemy się o kolejnych morderstwach - pisze nasza czytelniczka, a to nie pierwszy taki mail. Przypominamy, że zwłoki kobiety znaleziono 28 sierpnia na terenie opuszczonych budynków ZNTK. Do dziś nie wiadomo, co było przyczyną jej śmierci - Nie zakończyły się jeszcze badania zwłok. Nie znamy póki co przyczyny śmierci - mówi Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa.
REKLAMA

Dziś dotarły do nas informacje o kolejnym morderstwie, do którego miało dojść we wtorek około godziny 22:00 przy ulicy Fabrycznej - Nie dotarła do nas informacja o żadnym morderstwie czy odkryciu zwłok w dniu wczorajszym - twierdzi Borowiak. Policja twierdzi też, że zwłoki z ulicy Roboczej są jedynymi odkrytymi w ostatnim czasie i zdecydowanie dementuje plotki - To jest typowa legenda miejska. Nie ma żadnego potwierdzenia w rzeczywistości - kończy Borowiak.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
13.75 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro