Reklama
Reklama

Panny młode opanowały miasto!

W niedzielę w Poznaniu odbyła się nietypowa akcja charytatywna. Dziesiątki panien młodych pojawiły się m.in. na Starym Rynku i w Termach Maltańskich, by pozować do wspólnych zdjęć. W ten sposób zbierano pieniądze na wózek inwalidzki dla 7-letniego poznaniaka - Miłosza.

W sumie w akcji udział wzięło blisko 100 kobiet. Przyznawały, że zadanie wcale do łatwych nie należało. - Szczerze mówiąc, że nie wiedziałam, że pozowanie jest takie trudne - mówi jedna z panien młodych. - Fotografowie wymagają od nas ekspresji - dodaje.

Praktyczny zawód w 2 lata! Niskie czesne! Sprawdź! Technik Usług Kosmetycznych w 2 lata! Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa!
REKLAMA


Profesjonalni fotografowie, którzy robili zdjęcia, byli jednak bardzo zadowoleni. - Każda świetnie pozuje. Wszystkie na tych zdjęciach na pewno bardzo dobrze wyjdą - wyjaśniał Marcin Melanowicz, fotograf.

Panny młode pozowały do ujęć sponsorowanych m.in. w Kompanii Piwowarskiej i Termach Maltańskich. Sponsorzy płacili za te fotografie. Zdjęcia z pannami mogli sobie również robić poznaniacy. Wrzucali kilka groszy do puszki, którą nosiły ze sobą panny. Wszystkie pieniądze trafią na konto chorego Miłosza z Poznania. 7-latek potrzebuje elektrycznego wózka inwalidzkiego. Cierpi na niedowład kończyn. Miłoszowi wciąż można pomóc wpłacając pieniądze na konto (więcej tutaj).

Zobacz zdjęcia z niedzielnej akcji!

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

30℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
6.74 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro