Reklama
Reklama

Nowa wypożyczalnia rowerów uruchomiona w Poznaniu

Pomysłodawcą uruchomienia darmowej wypożyczalni rowerów jest firma ENEA, która po raz pierwszy udostępniła rowery w 2010 roku. Jako, że projekt cieszył się dużym zainteresowaniem, był kontynuowany w roku 2011, a najnowsza edycja ruszyła w ostatnich dniach.

Wypożyczalnia została zlokalizowana przy ulicy Droga Dębińska 10c, a punkt obsługi klienta znajduje się w recepcji klubu sportowego City Zen - Do dyspozycji zostało udostępnionych 30 rowerów z zabezpieczeniami, dzięki którym każdy rower można zostawić w dowolnym punkcie miasta i spokojnie oddać się zwiedzaniu lub zakupom - mówi Katarzyna Kawczyńska, pr manager projektu.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Wypożyczalnia będzie czynna codziennie do 22 września, w tygodniu od godziny 9:00 do 22:00, a w weekendy od 9:00 do 18:00. Na miejscu można wypożyczyć rower, kask, a także zapoznać się z propozycjami ciekawych tras rowerowych.Osoby, które chciałyby skorzystać z oferty wypożyczalni, powinny okazać dokument tożsamości, zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić krótki formularz - Rowery wypożycza się i zwraca w tym samym miejscu - kończy Kawczyńska.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
7.04 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro