Reklama

Poznań: otwarto awangardowy biurowiec Jet Office

fot. Natalia Cofta
fot. Natalia Cofta

26 czerwca oficjalnie otwarto nowy poznański biurowiec - Jet Office. Awangardowy obiekt powstał na trójkątnej działce pomiędzy ul. Piątkowską i torami tramwajowymi w okolicach skrzyżowania z al. Solidarności.

Budowę rozpoczęto w kwietniu ubiegłego roku i zakończono ją po 13 miesiącach. Awangardowy projekt powstał w pracowni architektonicznej "Insomia" Szymona Januszewskiego. Wyróżnikiem budynku jest zestawienie surowego szkła i betonu. W Jet Office zainwestowała firma Masterm z Tarnowa Podgórnego.

W części podziemnej budynku znajduje się hala garażowa. Na parterze Jet Office zlokalizowane są lokale handlowe i usługowe (łącznie ponad 400 m2). Cztery piętra zajmują biura w segmencie B+ (możliwość aranżacji typu open space). Jego powierzchnia całkowita do wynajęcia wynosi 2330 metrów kwadratowych.

W obiekcie zastosowano wiele nowoczesnych rozwiązań. Zapewniono klimatyzację, wentylację mechaniczną z rekuperacją, a także instalację światłowodową. W budynku znajdują się dwie windy i monitoring.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

15℃
7℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
60.78 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro