Reklama
Reklama

Poznań: otwarto awangardowy biurowiec Jet Office

fot. Natalia Cofta
fot. Natalia Cofta

26 czerwca oficjalnie otwarto nowy poznański biurowiec - Jet Office. Awangardowy obiekt powstał na trójkątnej działce pomiędzy ul. Piątkowską i torami tramwajowymi w okolicach skrzyżowania z al. Solidarności.

Budowę rozpoczęto w kwietniu ubiegłego roku i zakończono ją po 13 miesiącach. Awangardowy projekt powstał w pracowni architektonicznej "Insomia" Szymona Januszewskiego. Wyróżnikiem budynku jest zestawienie surowego szkła i betonu. W Jet Office zainwestowała firma Masterm z Tarnowa Podgórnego.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


W części podziemnej budynku znajduje się hala garażowa. Na parterze Jet Office zlokalizowane są lokale handlowe i usługowe (łącznie ponad 400 m2). Cztery piętra zajmują biura w segmencie B+ (możliwość aranżacji typu open space). Jego powierzchnia całkowita do wynajęcia wynosi 2330 metrów kwadratowych.

W obiekcie zastosowano wiele nowoczesnych rozwiązań. Zapewniono klimatyzację, wentylację mechaniczną z rekuperacją, a także instalację światłowodową. W budynku znajdują się dwie windy i monitoring.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
0℃
-4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
124.36 μg/m3
Bardzo zły
Zobacz pogodę na jutro