Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
7 -2
Reklama
zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
6°C 1020 hPa
JUTRO
pogoda
7°C 1027 hPa
POJUTRZE
pogoda
11°C 1030 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Poznań: otwarto awangardowy biurowiec Jet Office

KaT
piątek, 29.06.2012 r.
godz. 10.19

26 czerwca oficjalnie otwarto nowy poznański biurowiec - Jet Office. Awangardowy obiekt powstał na trójkątnej działce pomiędzy ul. Piątkowską i torami tramwajowymi w okolicach skrzyżowania z al. Solidarności.

Budowę rozpoczęto w kwietniu ubiegłego roku i zakończono ją po 13 miesiącach. Awangardowy projekt powstał w pracowni architektonicznej „Insomia” Szymona Januszewskiego. Wyróżnikiem budynku jest zestawienie surowego szkła i betonu. W Jet Office zainwestowała firma Masterm z Tarnowa Podgórnego.


W części podziemnej budynku znajduje się hala garażowa. Na parterze Jet Office zlokalizowane są lokale handlowe i usługowe (łącznie ponad 400 m2). Cztery piętra zajmują biura w segmencie B+ (możliwość aranżacji typu open space). Jego powierzchnia całkowita do wynajęcia wynosi 2330 metrów kwadratowych.

W obiekcie zastosowano wiele nowoczesnych rozwiązań. Zapewniono klimatyzację, wentylację mechaniczną z rekuperacją, a także instalację światłowodową. W budynku znajdują się dwie windy i monitoring.

Reklama