Reklama
Reklama

Aukcja charytatywna w Strefie Kibica

fot. ZDM
fot. ZDM

Strefa Kibica to oczywiście przede wszystkim zabawa, ale w dniu wczorajszym na jej terenie zorganizowano aukcję charytatywną, z której dochód przeznaczono na pomoc dla 4,5 letniej Samanthy z podpoznańskiego Kórnika. Udało się zebrać 8200 złotych.

4,5 letnia Samantha z podpoznańskiego Kórnika choruje na przewlekłą białaczkę szpikową, a w tej chwili przechodzi przez ciężkie powikłania po przeszczepie szpiku kostnego. Jej dalsze leczenie wymaga bardzo kosztownej terapii. Pieniądze na ten cel zbierano w trakcie aukcji charytatywnej, w której można było wylicytować futbolówkę z autografem Michaela Platiniego, krzesełka ze stadionu przy Bułgarskiej, koszulkę z podpisami Pań z zespołu Jarzębina, a także plakat z autografami członków zespołu Wilki.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 15 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Aukcja odbyła się po meczu Polska - Rosja w Strefe Hospitality VIP. Piłka została sprzedana za 5800 złotych, a pozostałe gadżety za łączną kwotę 2400 złotych - Nie raz powtarzaliśmy, że poznańska Strefa Kibica to nie tylko rozgrywki piłkarskie. To także liczne atrakcje w postaci koncertów i atrakcji dla dzieci, którym towarzyszą pozytywne emocje. Chcemy dzielić się tymi emocjami, dlatego bez wahania postanowiliśmy wesprzeć chorą Samanthę - podsumował Michał Prymas, pełnomocnik prezydenta Poznania ds. organizacji EURO 2012.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie IMGW. Obowiązuje do odwołania
21℃
8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
6.08 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro