Reklama
Reklama

Strefa Kibica: Oceana, Jarzębina i mecz Polska-Rosja

fot. Izabela Schulz
fot. Izabela Schulz

W poniedziałek w Strefie Kibica na placu Wolności będzie można zobaczyć dwa spotkania w ramach EURO 2012. We wtorek poznaniaków czekają dużo większe emocje. Na telebimach będzie można zobaczyć m.in. mecz Polska-Rosja. Na scenie pojawią się Oceana, Małgorzata Ostrowska i zespół Jarzębina.

Poniedziałek w Strefie Kibica na placu Wolności minie głównie pod znakiem dwóch spotkań piłkarskich - zmierzą sie drużyny grupy D Francja i Anglia oraz Ukraina i Szwecja. Dopiero po zakończeniu transmisji na telebimach muzyczną zabawę rozpocznie Dj Set.

Wielkie emocje, koncertowe i sportowe, czekają nas we wtorek. Już teraz warto zaplanować czas w Strefie Kibica. O 15.30 i chwilę po 17.00 na scenie pojawią się panie z zespołu Jarzębina, które na pewno zaprezentują piosenkę "Koko EURO Spoko". Od 16.00 scenę przejmie Małgorzata Ostrowska. Od 18.00 na telebimie kibice zebrani w strefie będą oglądać mecz Grecja - Czechy. O 20.45 emocje sięgną zenitu - na murawę Stadionu Narodowego wybiegną piłkarze reprezentacji Polski i Rosji.

A to wciąż nie koniec! Po meczu Polska-Rosja, który mamy nadzieję zakończy się pomyślnie dla naszej drużyny, na scenie w Strefie Kibica pojawi się Oceana. To właśnie jej "Endless Summer" jest oficjalną piosenką na EURO 2012.Przypominamy, że wstęp do Strefy Kibica - w tym na wszystkie koncerty i transmisje meczowe - jest bezpłatny. Jeśli planujesz wybrać się do strefy we wtorek na mecz Polska-Rosja, radzimy wybrać się na plac Wolności nieco wcześniej. W piątek, gdy Polacy grali z Grecją, strefę, która maksymalnie pomieści około 30 tysięcy osób, trzeba było zamknąć ze względu na zbyt dużą liczbę kibiców na placu. Panuje więc zasada - kto pierwszy, ten lepszy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

21℃
11℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
13.48 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro