Reklama
Reklama

Kibice Chorwacji rozrabiali na Starym Rynku

Oddział prewencji i patrol konny policji interweniował na Starym Rynku, gdzie dwie grupy kibiców z Chorwacji obrzucały się butelkami. Zatrzymano jednego kibica.

Do zdarzenia doszło około godziny 18.15. - Dwie grupy kibiców z Chorwacji zaczęły obrzucać się butelkami i wszystko wskazywało, że dojdzie do bójki. Natychmiast interweniowały oddziały policji, które odpowiadają za porządek na Starym Rynku. Zatrzymaliśmy jednego kibica - powiedział portalowi epoznan.pl podinsp. Andrzej Borowiak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Kibice z Irlandii i Chorwacji nieoficjalnie podzielili się Starym Rynkiem i bawią się w swoich strefach, a wszelkie chuligańskie zachowania starają się samodzielnie tępić. Aktualnie na Starym Rynku znajduje się mniej kibiców, gdyż znaczna część wyruszyła już na Stadion Miejski przy ul. Bułgarskiej gdzie o godz. 20.45 rozpocznie się mecz Irlandia - Chorwacja lub do Oficjalnej Strefy Kibica UEFA EURO 2012 na Placu Wolności.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW dla części regionu wydłuża ważność obowiązującego ostrzeżenia!
3℃
-1℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
36.08 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro