Reklama

Portugalczycy rozdali tysiące autografów

Piłkarze reprezentacji Portugalii na niedzielnym otwartym treningu w Opalenicy rozdali tysiące autografów. Niestety do hotelu szybko wrócił Cristino Ronaldo.

Niedzielny trening otwarty reprezentacji Portugalii rozpoczął się z opóźnieniem, ale podopieczni Paulo Bento szybko wynagrodzili to fanom. Najpierw cała reprezentacja Portugalii zrobiła sobie wspólne zdjęcie z uczniami jednej ze szkół z Opalenicy, których zaproszono specjalnie na murawę,

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA


Następnie kilkudziesięciu widzów otwartego treningu otrzymało specjalne koszulki reprezentacji Portugalii, na których znalazły się autografy piłkarzy. Zawodnicy, którzy wystąpili w przegranym meczu z Niemcami zakończyli trening wcześniej, ale rozdali wiele autografów. Pozostali gracze trenowali dłużej i również rozdawali autografy i pozowali do wspólnych zdjęć z kibicami. To był drugi i ostatni trening otwarty dla publiczności.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

28℃
20℃
Poziom opadów:
0.9 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
18.44 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro