Reklama
Reklama

Awaria telebimu w Strefie Kibica

fot. KWP w Poznaniu
fot. KWP w Poznaniu

Podczas transmisji meczu Polska - Grecja 1:1 i Rosja - Czechy 4:1 w Strefie Kibica telebim o powierzchni 100 m2 na głównej scenie miał awarię, którą UEFA usuwała przez całą noc.

Przez cały tydzień przedstawiciele UEFA i sponsora turnieju firmy SHARP testowali telebim o powierzchni 100 m2, który znajduje się na głównej scenie Oficjalnej Strefy Kibica UEFA EURO 2012 na Placu Wolności. Jeszcze przed rozpoczęciem transmisji spotkania Polska - Grecja działał on poprawnie, ale gdy na murawę Stadionu Narodowego zaczęły wychodzić obie jedenastki pojawił się duży, czarny prostokąt (przypominający piksel) i aż do zakończenia spotkania Rosja - Czechy utrudniał oglądanie obu transmisji.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


- Piksel na tym ekranie jakiś 20 na 20 cali, co drugi piłkarz jak go pokazywali wyglądał jak z programu o przestępcach, twarzy nie widać - alarmuje nasz czytelnik Marcin Kaczmarek. W nocy przedstawiciele UEFA usuwali awarię, aby telebim działał poprawnie podczas sobotnich transmisji.

Przypomnijmy, że oprócz głównego telebimu w Strefie Kibica znajdują się jeszcze 4 telebimy i kilkanaście ekranów LCD. Strefa Kibica w sobotę rusza ze swoim programem o godz. 13.00, a na poznaniaków i zagranicznych gości czeka m.in. Strefa Junior (Happening rzeźbiarski, Warsztaty Artystyczne, Animacje dziecięce), o godz. 14.00 koncert zespołu BAST, o godz. 16.00 koncert poznańskiej kapeli Kumka Olik, o godz. 18.00 transmisja meczu Holandia - Dania, o godz. 20.45 transmisja meczu Niemcy - Portugalia, a od godz. 23.00 DJ Assad I SATURDAY NIGHT FEVER.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
17.32 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro