Reklama

Ostatnie godziny do EURO: Irlandczycy już świętują

O 18.00 meczem Polska-Grecja rozpoczną się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej EURO 2012. Do Poznania od kilku dni przyjeżdżają kibice z różnych stron świata. W czwartek wieczorem na Starym Rynku świętowali m.in. Irlandczycy.

Włosi, Chorwaci i Irlandczycy - przede wszystkim kibiców z tych państw spodziewamy się w najbliższych dniach w Poznaniu. To właśnie te reprezentacje narodowe będą w Poznaniu rozgrywać mecze w ramach EURO 2012.

Nie czekaj! Korzystanie z pieców niespełniających norm zagrożone jest grzywną! Wymień piec i otrzymaj nawet 35 000 zł. Weź udział w programie Kawka Bis. Nabór od 2 stycznia.
REKLAMA


Choć Mistrzostwa oficjalnie rozpoczynają się w piątek - kibice zaczęli przyjeżdżać do naszego miasta już kilka dni temu. Irlandczyków można było spotkać w czwartkowy wieczór m.in. na Starym Rynku. Zobacz jak świętowali!

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Duży mróz w Poznaniu! Ile na termometrach?
-9℃
-11℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro