Reklama

Warta Poznań szykuje niespodziankę

Źródło: Wikipedia
Źródło: Wikipedia

Pierwszoligowa Warta Poznań w piątek, 15 czerwca będzie świętowała dokładnie 100 lat od założenia klubu i szykuje na ten dzień niespodziankę. Czy będzie to wykupienie miejsca w ekstraklasie?

Już kilka miesięcy temu, po ogłoszeniu ramowego planu obchodów stulecia klubu, prezes Izabella Łukomska-Pyżalska powiedziała, że 15 czerwca kibice Warty mogą spodziewać się niespodzianki. Klub nie udziela informacji na ten temat, a na oficjalnym profilu Warty Poznań na Facebooku pojawił się tylko wpis "15 czerwca coraz bliżej. Szykujcie zielone barwy... Więcej informacji spodziewajcie się wkrótce".

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA


Cześć kibiców zastanawia się czy właścicielka klubu nie planuje czasem wykupić od Józefa Wojciechowskiego licencji na grę w ekstraklasie, na której obecnie gra Polonia Warszawa. W mediach zaczynają się pojawiać informację, że Wojciechowski chce sprzedać licencję klubowi z niższej ligi, którego obiekt spełnia już wymogi licencyjne Ekstraklasy SA.

Natomiast "Gazeta Wyborcza" ustaliła, że tego dnia odbędzie się akcja "Zieloni dla Zielonych", w ramach której klub z Dolnej Wildy udzieli symbolicznego wsparcia reprezentacji Irlandii. Przypomnijmy, że Irlandia podczas Euro 2012 rozgrywa swoje mecze na stadionie przy ul. Bułgarskiej: z Chorwacją (10 czerwca, godz. 20.45) i Włochami (18 czerwca, godz. 20.45).

Ciekawe, co tym razem klub przygotował dla swoich kibiców. Tak czy inaczej - po namawianiu do "szykowania zielonych barw" można się spodziewać, że któreś miejsce w Poznaniu 15 czerwca... zzielenieje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

30℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
17.36 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro