Reklama

FanCamp w Parku Kasprowicza gotowy

Już w piątek o godz. 14.00 otwarty zostanie Carlsberg FanCamp zlokalizowany w Parku Kasprowicza. W pierwszych dniach pojawi się w nim dużo kibiców z Irlandii.

Carlsberg FanCamp w Parku Kasprowicza będzie funkcjonował od 8 do 19 czerwca i głównie mają go wypełnić kibice reprezentacji Irlandii, która podczas Euro 2012 zmierzy się na Stadionie Miejskim przy ul. Bułgarskiej z Chorwacją (10 czerwca, godz. 20.45) i Włochami (18 czerwca, godz. 20.45). Maksymalnie 22 czerwca mają się zakończyć prace związane ze sprzątaniem terenu po piłkarskich kibicach.

Natomiast Carlsberg FanCamp został podzielony na pięć głównych części: Strefa Sportu (boiska, na których zespół profesjonalnych animatorów będzie organizował rozrywkowe turnieje i zawody w różnych dyscyplinach), Strefa Noclegowa (komfortowy kemping z kilkoma tysiącami miejsc noclegowych w specjalnie wydzielonej i chronionej przestrzeni), Strefa Zabawy (specjalna plaża w centrum miasta), Strefa Gastronomiczna, Strefa Carslsberg (kibice zobaczą na żywo wszystkie mecze w głównym namiocie).

W dniach, na które nie zaplanowano meczów, sportowa temperatura nie spadnie - na ekranach pojawią się najsłynniejsze fragmenty piłkarskich transmisji, kultowe zagrania i najwspanialsze gole w historii futbolu. Podczas wszystkich projekcji przyjemnie będzie delektować się zimnym piwem. Codziennie, od godziny 17:00 do 23:00 scena w namiocie głównym będzie należała do młodych wykonawców. Zagrają najlepsi didżeje z całej Europy.

Wstęp do Carlsberg FanCamp w Parku Kasprowicza będzie bezpłatny, ale dopiero po zarejestrowaniu się przy wejściu do obiektu. - Wszystko przez względy bezpieczeństwa, to nasz priorytet. To będzie krótka informacja - imię, nazwisko, numer pesel - wyjaśnia Maciej Zieliński, rzecznik Carslberg FanCamp.

Typuj z nami wyniki spotkań EURO i wygraj nagrody - typerzy.epoznan.pl.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
5.13 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro