Reklama
Reklama

Już za chwileczkę, już za momencik...

Studio telewizji WTK gotowe już do debaty zwolenników i przeciwników organizacji piłkarskich Mistrzostw Europy w Poznaniu.

W czwartek o godz. 19.15 rozpocznie się transmitowana na antenie telewizji WTK debata na temat organizacji w Poznaniu piłkarskich Mistrzostw Europy. Studio Pulsu Dnia, codziennego programu informacyjnego telewizji, jest już przygotowane. Miejsce stołu prezenterskiego, za którym zazwyczaj siada prowadzący serwisy informacyjne telewizji zajął fragment zielonej murawy. Dzień przed pierwszym gwizdkiem widzowie telewizji WTK będą mogli wysłuchać argumentów zwolenników i przeciwników organizacji Mistrzostw Europy w Poznaniu. W studio jest również miejsce dla publiczności, która będzie mogła brać aktywny udział w debacie. Ci z Państwa, którzy przyjdą do studia telewizji WTK w budynku Kinepolis na poznańskim Franowie będą mogli obejrzeć również powtórki tego, co działo się w czwartkowy wieczór, m.in w piątek o godz. 11.15 i w sobotę o godz. 23.25.

Dla osób, które nie mogą oglądać WTK za pośrednictwem sieci kablowej link do transmisji na żywo w internecie (wymagana wtyczka Silverlight).

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Zaczęła się meteorologiczna zima i przymroziło! W Wielkopolsce nawet blisko -15 stopni!
-1℃
-8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
142.68 μg/m3
Bardzo zły
Zobacz pogodę na jutro