Reklama

Tramwaje wróciły na Roosevelta i Grunwaldzką!

Stało się! Po miesiącach oczekiwania i ekspresowo przeprowadzonych przebudowie ulicy Roosevelta oraz remoncie torowiska w ciągu ulicy Grunwaldzkiej w czwartek rano tramwaje linii 8, 10, 12, 14 i 18 wróciły na trasy. Kierowcy po przebudowanej ulicy Roosevelta przejechali już w środę wieczorem.

Od rana tramwaje linii 8, 10, 12, 14 i 18 kursują przez przebudowaną ulicę Roosevelta. Jeżdżą tędy również samochody (jeden z pierwszych przejazdów samochodem po Roosevelta zobaczysz tutaj). Z ruchu wyłączone zostały przystanki tramwajowe przy ulicy Towarowej. Zawieszone zostało kursowanie autobusów T3 na trasie os. Kopernika - Głogowska/Hetmańska.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - bo Twoje zdrowie zasługuje na najlepszą opiekę. Blisko morza. Blisko zdrowia. Blisko Ciebie. Zarezerwuj już dziś! www.subaltyk.pl
REKLAMA

Aktualny rozkład jazdy:

Linia 6
Węgorka - Grunwaldzka - Most Dworcowy - Rondo Rataje - Rondo Śródka - Miłostowo

Linia 7
Ogrody - Dąbrowskiego - Przybyszewskiego - Reymonta - Hetmańska - Rondo Rataje - Rondo Śródka - Zawady

Linia 13
Starołęka - Rondo Rataje - Most św. Rocha - Podgórna - Plac Wolności - Fredry - Rondo Kaponiera - Grunwaldzka - Węgorka (powrót przez Rondo Kaponiera - św. Marcin)

Linia 15
Os. Sobieskiego - Trasa PST - Rondo Kaponiera - Grunwaldzka - Węgorka

Linia "za tramwaj" T2
Os. Kopernika - Jugosłowiańska - Grunwaldzka - Żmigrodzka - Junikowo

Zobaczcie jak w czwartkowy poranek wygląda ukończona ulica Roosevelta. Jechaliście już nową trasą?

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie IMGW pierwszego stopnia. Dla jednego powiatu w naszym regionie
21℃
16℃
Poziom opadów:
5.2 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
9.10 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro