Reklama
Reklama

Ciało wyłowione z Warty

O godzinie 8:40 w Czerwonaku strażacy wyłowili ciało. Policja ustala czy może to być mężczyzna, którego poszukiwania trwały od wtorku.

Jak informuje dyżurny straży pożarnej - ciało mężczyzny wyłowiono z Warty w Czerwonaku w sobotę o godzinie 8:40. Nie wiadomo, czy może być to osoba, której poszukiwania trwały od wtorku, szczegóły ustali policja. Na miejscu pracowały dwie jednostki straży pożarnej.

Strażacy przed godziną 8 otrzymali informację o zwłokach płynących nurtem rzeki Warta. Strażacy przy pomocy łodzi ratowniczych doholowali zwłoki do brzegu. Jak się okazało było to ciało mężczyzny. Policja ustala dane personalne mężczyzny - informuje Michał Kucierski, rzecznik prasowy poznańskiej Straży Pożarnej.

Przypominamy we wtorek w okolicy Mostu Rocha zauważono osobę, która w niewyjaśnionych okolicznościach znalazła się w Warcie. Przez kilka godzin akcję poszukiwawczą prowadzili poznańscy strażacy. Jednak nie odnaleziono ciała osoby, która - według świadków - miała znaleźć się w Warcie przed godziną 16:00. Na razie nie wiadomo czy sprawy są ze sobą powiązane. Sprawą zajmuje się prokuratura.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejny dzień z ostrzeżeniami IMGW. Również dla Poznania!
24℃
16℃
Poziom opadów:
1.4 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
7.78 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro