Reklama
Reklama

Profilaktyka raka piersi: nagrodzono zwycięzców

Do 21 maja na naszym portalu można było głosować na najlepszą pracę w konkursie "Przez sztukę do profilaktyki raka piersi". Plakaty zachęcające kobiety do badania się przygotowali studenci Uniwersytetu Artystycznego. Zobacz zwycięskie prace.

"Pobudka, badanie" - takie hasło umieszczono na plakacie, który zwyciężył w konkursie. Początkowo na konkurs nadesłano aż 100 prac. Jury musiało jednak wybrać finałową dwudziestkę. To właśnie z nich czytelnicy epoznan.pl wybrali zwycięzcę. Celem plebiscytu było przygotowanie plakatów i grafik, które miałyby promować profilaktykę raka piersi wśród kobiet.

W styczniu rusza miejski program Kawka Bis! To ostatni moment na wymianę kopciucha. Na mocy uchwały antysmogowej od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z nich będzie karane. Więcej informacji na: poznan.pl/kawka
REKLAMA


Pierwsze miejsce zajęła praca Bartosza Mamaka, na którą głos oddało 5871 czytelników naszego portalu. Niewiele mniej bo 5 787 głosów uzyskała praca Marii Trybuś. III miejsce zajęła praca Konrada Moszyńskiego (2 182 głosy). Pozostałych 17 prac otrzymało wyróżnienie rektora Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.

Obecnie prace można oglądać w Ogrodzie Zimowym Wielkopolskiego Centrum Onkologii. Następnie będzie można je zobaczyć na UAP.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteorologiczne dla części województwa
3℃
-2℃
Poziom opadów:
2.1 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
22.74 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro