Reklama
Reklama

Strefa Kibica i centrum medialne od środka

Na placu Wolności trwają zaawansowane prace związane z budową Strefy Kibica. Tuż obok, w budynku Arkadii, powstało centrum medialne, z którego przez ponad 3 tygodnie będą korzystać akredytowani dziennikarze z całego świata.

Do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej coraz bliżej. Na placu Wolności trwają prace związane z budową oficjalnej Strefy Kibica. Można już tutaj zobaczyć trybuny, scenę, stoiska gastronomiczne, czy kioski, w których będzie można wyrobić kartę umożliwiającą płacenie na terenie strefy. W pobliżu placu - na al. Marcinkowskiego widać stalowe konstrukcje. Teren został szczelnie ogrodzony.

Dziennikarze, którzy przyjadą do Poznania na EURO 2012, będą mieli do dyspozycji specjalnie przygotowane Centrum Medialne Strefy Kibica, które zlokalizowano w budynku Arkadii. Zastosowano w nim materiały przyjazne środowisku i będące produktami recyklingu. Dziennikarze będą mieć do dyspozycji 60 stanowisk do pracy, dostęp do bezpłatnego internetu, miejsce do relaksu z sofami, a także taras z widokiem na Strefę Kibica.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
5.51 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro