Reklama
Reklama

Dzień Dziecka z kręglami i Wartą

Piotr Giel, Paweł Piceluk, Michał Jakóbowski, Adam Mójta, Grzegorz Bartczak i Jakub Słowik z Warty Poznań oraz prezes klubu Izabella Łukomska-Pyżalska wzięli udział w obchodach Dnia Dziecka w Niku Bowling.

- Młodzi kibice naszego klubu zostali podzieleni na sześć zespołów - w każdym z nich znalazł się jeden piłkarz Warty. Drużyny zmierzyły się w turnieju bowlingowym. Dopingowały ich klubowe maskotki, Dinusie Wartusie i rodzice. Rywalizacja była niezwykle zacięta i wyrównana, a wszyscy jej uczestnicy zostali nagrodzeni słodyczami oraz okolicznościowymi dyplomami - informuje rzecznik prasowy klubu, Hubert Niedzielski.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Natomiast Krzysztof Sobieraj i Maciej Wichotwski w poniedziałkowe przedpołudnie odwiedzili poznańskie przedszkole mieszczące się przy ul. Limbowej. Defensorzy naszego klubu przeprowadzili profesjonalną, piłkarską rozgrzewkę, a następnie zmierzyli się z młodymi kibicami w piłkarskim pojedynku. Piłkarze Warty dali pokaż żonglerki piłką oraz chętnie pozowali do wspólnych zdjęć z dziećmi.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
52.38 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro