Reklama

Dzień Dziecka z kręglami i Wartą

Piotr Giel, Paweł Piceluk, Michał Jakóbowski, Adam Mójta, Grzegorz Bartczak i Jakub Słowik z Warty Poznań oraz prezes klubu Izabella Łukomska-Pyżalska wzięli udział w obchodach Dnia Dziecka w Niku Bowling.

- Młodzi kibice naszego klubu zostali podzieleni na sześć zespołów - w każdym z nich znalazł się jeden piłkarz Warty. Drużyny zmierzyły się w turnieju bowlingowym. Dopingowały ich klubowe maskotki, Dinusie Wartusie i rodzice. Rywalizacja była niezwykle zacięta i wyrównana, a wszyscy jej uczestnicy zostali nagrodzeni słodyczami oraz okolicznościowymi dyplomami - informuje rzecznik prasowy klubu, Hubert Niedzielski.

Natomiast Krzysztof Sobieraj i Maciej Wichotwski w poniedziałkowe przedpołudnie odwiedzili poznańskie przedszkole mieszczące się przy ul. Limbowej. Defensorzy naszego klubu przeprowadzili profesjonalną, piłkarską rozgrzewkę, a następnie zmierzyli się z młodymi kibicami w piłkarskim pojedynku. Piłkarze Warty dali pokaż żonglerki piłką oraz chętnie pozowali do wspólnych zdjęć z dziećmi.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
6.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro