Reklama

Poniedziałek na ulicach: spokojnie, ale tłoczno

fot. AZS AWF Poznań

Od wczesnych godzin porannych na poznańskich ulicach doszło tylko do jednej kolizji. Kierowcy poruszający się trasą S11 z Kórnika w kierunku Poznania mogą już bez problemów przejeżdżać przez węzeł Krzesiny. Korki w mieście tworzą się m.in. na Niestachowskiej i Jana Pawła II. Nie działa sygnalizacja na skrzyżowaniu Bukowska/Bułgarska.

W poniedziałkowy poranek bez problemów funkcjonuje komunikacja miejska. - Nie mieliśmy poważniejszych awarii, nie notujemy też większych opóźnień - zapewnia MPK Poznań. O tym, że na ulicach jest spokojnie przekonuje także poznańska drogówka. - Od rana na poznańskich ulicach doszło do jednej kolizji. Jak do tej pory jest bardzo spokojnie - tłumaczy dyżurny.

Po kilku dniach sporych utrudnień odetchnąć mogą kierowcy dojeżdżający trasą S11 z kierunku Kórnika do Poznania. Zakończyły się prace na autostradowym węźle Krzesiny. Korki nie tworzą się nie tylko na trasie S11, ale także na Szczepankowie - ruch tam jest dużo mniejszy niż podczas utrudnień.

Korki tworzą się obecnie w okolicach ronda Rataje, a także przy skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Baraniaka. Tłoczno jest także na Eskowskiego, Garbarach. Stoją Niestachowska i spory odcinek Lutyckiej.

Przez wyłączoną sygnalizację świetlną na skrzyżowaniu ulic Bukowskiej i Bułgarskiej tworzą się tutaj spore korki. - Samochody jadące w kierunku Bukowskiej stoją na ulicy Bułgarskiej aż od Marcelińskiej- donosi nasz czytelnik.

Więcej w naszym serwisie korkowym.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

2℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
13.04 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro