Reklama

Mieszkańcy Jeżyc bawili się w Starym Zoo

Koncert zespołu sprzed lat w Blue Note, fot. Wikipedia
Koncert zespołu sprzed lat w Blue Note, fot. Wikipedia

Mieszkańcy Jeżyc w sobotę bawili się w Starym ZOO przy ul. Zwierzynieckiej na corocznym festynie, a jedną z atrakcji był występ orkiestry MPK.

W Starym Zoo, które od kilku miesięcy jest głównie parkiem dla mieszkańców Jeżyc z atrakcjami dla dzieci, podczas festynu pojawiły się m.in.: stare samochody, organizatorzy przygotowali liczne gry i zabawy, swoje stoisko miało Towarzystwo Bambrów Poznańskich, występowała orkiestra MPK i kwartet im. T.Jorgi.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu to harmonia natury i komfortu. Odzyskaj energię i spokój nad morzem. +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie drugiego stopnia dla całego województwa!
33℃
20℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
20.60 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro