Reklama
Reklama

Trybuny stanęły w Strefie Kibica

fot. WTK Play
fot. WTK Play

Coraz szybciej rośnie Strefa Kibica na Placu Wolności. Po południowej stronie placu pojawiły się już trybuny, na których jednorazowo zasiądzie 1000 kibiców.

W tej chwili cały teren przyszłej Strefy Kibica jest ogrodzony, a za ogrodzeniem trwają intensywne prace przy budowie infrastruktury strefy kibica. Według założeń może ona pomieścić blisko 30000 kibiców, a organizatorzy spodziewają się średnio 18000 kibiców dziennie. W Strefie Kibica będzie można obejrzeć wszystkie mecze Euro 2012, które prezentowane będą na trzech telebimach. Głównym o powierzchni 100 metrów kwadratowych, który zainstalowany będzie na scenie oraz dwóch dodatkowych o powierzchni 30 i 15 metrów kwadratowych.

Część kibiców zasiądzie na trybunach komfort, które już stanęły na Placu Wolności - Zajmij wyjątkowe miejsce na jednej z dwóch trybun usytuowanych przy scenie głównej. Oglądaj mecze i przeżywaj koncerty w dogodnych warunkach. Specjalnie na Ciebie i Twoich Przyjaciół czeka tysiąc wygodnych krzesełek umieszczonych blisko telebimu. Gwiazdy sportu i muzyki jeszcze nigdy nie były tak blisko! - zachęcają organizatorzy.

Na trybunach przygotowano 1000 miejsc, które dostępne będą dla osób posiadających bilety. Bilety można zakupić na stronie internetowej Strefy Kibica, a także w specjalnym punkcie w trakcie trwania imprezy. Cenę jednodniowego biletu ustalono na 30pln. Strefa kibica będzie czynna przez cały okres trwania mistrzostw czyli od 8 czerwca do 1 lipca.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Gorąco i burzowo. Znowu ostrzeżenia meteo dla regionu. Tym razem nawet drugiego stopnia!
27℃
14℃
Poziom opadów:
0.7 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
4.87 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro