Reklama
Reklama

Stary Rynek: Mezo kręcił nowy teledysk

Poznański Stary Rynek stał się dziś scenerią klipu do najnowszej piosenki rapera MEZO. Piosenka poświęcona jest zbliżającym się Mistrzostwom Europy w Piłce Nożnej, a zaprezentowana zostanie podczas koncertu poznańskiego rapera w Strefie Kibica.

Mezo, a właściwie Jacek Majer to poznański muzyk tworzący hip-hop. Pierwszą płytę nagrał jeszcze w latach 90ych, ale prawdziwą sławę przyniosła mu, nagrana w 2003 roku płyta "Mezokracja". Od tego czasu nagrał sześć płyt, występował gościnnie na płytach innych artystów, prowadził autorski program radiowy, a także brał udział w telewizyjnym show "Bitwa na głosy"

Koncert MEZO otworzy poznańską Strefę Kibica, a w jego czasie będzie można usłyszeć między innymi utwór "Gotowi na Euro", który powstał specjalnie na tę okazję - Kręce teledysk do utworu "Gotowi na Euro", który zaprezentujemy w Strefie Kibica podczas naszego premierowego koncertu na otwarcie strefy kibica. Wystąpię razem z MEZO Team. Dzień lub dwa wcześniej będzie premiera tego teledysku i mówi on o Poznaniu - gospodarzu - mówi Mezo.

Przypominamy, że Strefa Kibica rozpoczyna działalność 8 czerwca i będzie działała do 1 lipca.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
13℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
17.41 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro