Reklama

Milczańska: zderzenie tramwaju z samochodem

Przed godziną 19:00 doszło do zderzenia taksówki z tramwajem na ulicy Milczańskiej. Pasażerka taksówki została przewieziona do szpitala.

Informacje o wypadku otrzymaliśmy od jednego z naszych czytelników. Do wypadku doszło na przejeździe tramwajowym pomiędzy ulicą Milczańską a Katowicką - Do zdarzenia doszło przed godziną 19:00. Tramwaj wahadłowy jadący od ulicy Jana Pawła II zderzył się z taksówką. W tej chwili ruch tramwajowy odbywa się po jednym torze - informuje dyżurny ruchu MPK.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Policja w chwili obecnej nie udziela informacji na temat tego zdarzenia - W tej chwili policjanci są na miejscu i prowadzą czynności dochodzeniowe. Na chwilę obecną mogę tylko powiedzieć, że jedna z osób, które jechały taksówką została odwieziona do szpitala - mówi dyżurny z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Według ustaleń reportera telewizji WTK kierowca taksówki został lekko ranny, ale niepotrzebna była hospitalizacja. Do szpitala trafiła natomiast pasażerka, która zaraz po wypadku straciła przytomność. Po przywróceniu świadomości pasażerka została zabezpieczona kołnierzem ortopedycznym i zabrana do szpitala HCP.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

30℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
15.34 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro