Grunwald z kompletem punktów

Hokeiści na trawie Grunwaldu Poznań wygrali derbowy pojedynek z Pocztowcem Politechnika Poznańska 8:2 i zakończyli rundę zasadniczą na pierwszym miejscu z kompletem zwycięstw.

Podopieczni Jerzego Wybieralskiego już od pierwszych minut zdecydowanie dyktowali warunki gry, a na przerwę schodzili prowadząc aż 5:0. W drugiej połowie dwie bramki dla Pocztowca zdobył Krzysztof Rachwalski, ale zmniejszyły one tylko rozmiary porażki i gospodarze zakończyli rundę zasadniczą na pierwszym miejscu z kompletem zwycięstw. W półfinałach play-off, które zostaną rozegrane w najbliższy weekend, Grunwald zagra z AZS AWF, a Pomorzanin zmierzy się z AZS Politechniką Poznańską Pocztowiec. Rywalizacja toczy się do dwóch zwycięstw.

WKS Grunwald Poznań - AZS PP Pocztowiec 8:2 (5:0)

Bramki: Mikuła Artur (7, 61), Dutkiewicz Tomasz (9kr), Poltaszewski Mateusz (10), Rataj Waldemar (19), Majchrzak Karol (31), Strykowski Marcin (42), Bratkowski Paweł (45kr) - Rachwalski Krzysztof (39k, 59).

Wyniki pozostałych spotkań:
LKS Gąsawa - AZS Politechnika Poznańska Pocztowiec 2:8 (1:5)
Grunwald Poznań - KS AZS AWF Poznań 8:3 (4:2)
Polonia Środa Wlkp. - MKS Siemianowice Śląskie 2:1 (1:0)
AZS AWF Poznań - Start 1954 Gniezno 4:4 (2:2) karne zagrywki 1:2
Grunwald Poznań - AZS PP Pocztowiec 8:2 (5:0)
Pomorzanin Toruń - LKS Rogowo 11:1 (3:1) LKS Gąsawa - Warta Poznań 2:2 (1:2) karne zagrywki 2:3