Reklama

Bukowska: sygnalizacja świetlna już działa

fot. Elżbieta Skowron

Zgodnie z zapowiedziami włączona została sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Bukowskiej i Przybyszewskiego. Ze skrzyżowania odwołani zostali policjanci, którzy ręcznie sterowali ruchem.

Przypominamy, że sygnalizacja świetlna na wspomnianym skrzyżowaniem nie działała od soboty. W tym czasie doszło tam do dwóch groźnych wypadków. Dziś w godzinach rannych rozpoczęły się prace zmierzające do usunięcia awarii, a Tomasz Libich zapewniał, że popołudniu sygnalizacja będzie działać.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

Po godzinie 16:00 Zarząd Dróg Miejskich potwierdził, że prace zostały zakończone, a sygnalizacja funkcjonuje poprawnie - W godzinach popołudniowych prace zostały zakończone i sygnalizatory są uruchomione - informuje dyżurny pracownik ZDM.

Również Policja potwierdza, że policjanci ręcznie sterujący ruchem zostali odwołani z tego skrzyżowania - Sygnalizacja świetlna została uruchomiona, a nasi policjanci zeszli z tego skrzyżowania - mówi dyżurny ruchu Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
3℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
3.11 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro