Reklama

Odnowili wspólnie podwórko na Wildzie

Mieszkańcy kamienicy przy ul. Prądzyńskiego wraz z artystami w ramach Festiwalu Outer Spaces odnowili wspólnie podwórko i przygotowali nowe miejsce do zabawy dla dzieci.

- Celem akcji było odnowienie podwórka poprzez posadzenie kwiatów, odmalowanie ścian, zrobienie piaskownicy oraz gry zręcznościowej wymalowanej na chodniku. W akcji czynnie brało udział wielu mieszkańców kamienicy. Po zakończeniu młodzi mieszkańcy testowali ukończoną grę - relacjonuje nasz czytelnik Wojtek Owczarzak.

Za dwa tygodnie wakacje. Nie macie jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu z rodziną, znajomymi czy na urlop w pojedynkę? Lotnisko Poznań-Ławica proponuje Palermo lub Malagę na letni oddech od codzienności!
REKLAMA


Przypomnijmy, że w ramach Festiwalu Outer Spaces, który w dniach 13-19 maja 2012 roku odbywał się na Wildzie ściany wybranych budynków zamieniły się w dzieła artystyczne - murale m.in. na budynkach przy: Hetmańskiej 101, Sikorskiego 25, Czarnieckiego 14, Górnej Wildzie 89, Przemysłowej 21. O festiwalu pisaliśmy tutaj.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
5.23 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro