Reklama
Reklama

Trudniejszy dojazd do Starego Browaru

fot. Tomasz Szwajkowski
fot. Tomasz Szwajkowski

Remont zwrotnic i nawierzchni w okolicach krzyżowki ulic: Królowej Jadwigi i Półwiejskiej oznacza zmiany tras tramwajów i utrudnienia dla kierowców.

Na ul. Królowej Jadwigi zbiegną się dwa remonty: torów i zwrotnic przy skrzyżowaniu z ulicami: Półwiejską i Górna Wilda oraz nawierzchni na obu nitkach jezdni na odcinku między ul. Górna Wilda a Drogą Dębińską. Drogowcy przystąpią do pracy w piątek późnym wieczorem. Planują zakończenie remontu na niedzielę wieczór.

Remont zwrotnic związany będzie ze zmianami tras tramwajów linii: 2, 6, 9, 12, 16.
Wzdłuż ulicy Królowej Jadwigi będzie je zastępować autobus T.

Z kolei drogowcy będą wylewać tzw. "cienki dywanik" z masy bitumicznej - zarówno na nitce prowadzącej na Rataje, jak i jezdni wiodącej
w kierunku Starego Browaru

Kolejne prace będą się odbywały w dniach 21 - 23 maja na ulicy Dworcowej i Zwierzynieckiej. Na ulicy Dworcowej prowadzony będzie remont nawierzchni jezdni. Prace będą prowadzone na wschodnim pasie jezdni, na odcinku około 100 metrów przed ulicą święty Marcin. Nawierzchnia jezdni będzie też remontowana na ulicy Zwierzynieckiej na odcinku od ulicy Zeylanda do Roosvelta. Prace prowadzone będą na środkowym pasie jezdni północnej.

Zarząd Dróg Miejskich prosi o zachowanie ostrożności i zwracanie uwagi na tymczasowe oznakowanie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie IMGW. Dla 16 powiatów w naszym regionie!
29℃
17℃
Poziom opadów:
21 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
10.17 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro