Reklama
Reklama

Szczepankowo: od trzech miesięcy szukają psa

fot. CSWLad
fot. CSWLad

Właściciele Tytusa - 3-letniego owczarka niemieckiego ze Szczepankowa, od trzech miesięcy szukają swojego psa. Wyznaczyli nagrodę pieniężną dla osoby, która go odnajdzie.

Tytus zaginął w nocy z 12 na 13 lutego na ulicy Rodawskiej na Szczepankowie. Właściciele nie są pewni, czy ktoś go po prostu ukradł, czy może pies sam opuścił podwórko, na którym się znajdował. - Jest to długowłosy owczarek niemiecki, ma 3 lata. Posiada czip na nazwisko Frąckowiak - tłumaczy Adam, właściciel psa. - Wyznaczyliśmy nagrodę pieniężną. W dniu zaginięcia miał ciemną obrożę skórzaną, ale wydaje mi się, że nie jest to żadna cecha charakterystyczna - dodaje.

Przypomnijmy, że w sobotę informowaliśmy o odnalezieniu zaginionej suczki - Frani (tutaj). Okazało się, że złodzieje sprzedali ją na podpoznańskiej giełdzie samochodowej. Nowa właścicielka znalazła ogłoszenie o zaginięciu psa i oddała go pierwszym właścicielom.

Jeśli widziałeś Tytusa lub wiesz, gdzie może przebywać - skontaktuj się z jego właścicielem. Numer telefonu: 793 042 285.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

8℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
13.11 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro