Reklama

Remonty na ulicach Podgórnej i Garbary

Drogowcy nie zwalniają tempa i intensyfikują prace porządkowe przed Euro 2012. 17 maja rozpocznie się remont chodnika na ulicy Garbary oraz naprawa krat wokół drzew na ulicy Podgórnej.

Remont chodnika wzdłuż ulicy Garbary rozpocznie się 17 maja w godzinach porannych. Prace będą prowadzone po wschodniej stronie ulicy Garbary na odcinku od ulicy Mostowej do ulicy Szyperskiej. Remontem objęty będzie także przystanek autobusowy "Wielka" w kierunku Estkowskiego - Od 17 maja 2012 roku do 2 czerwca 2012 rokuna przystanek autobusowy "Wielka" w kierunku ulicy Estkowskiego zostanie przesunięty o około 30 m w stronę ulicy Szyperskiej - informuje Zarząd Transportu Miejskiego.

Tego dnia rozpoczną się też prace na ulicy Podgórnej. Remontowane będą kraty wokół drzew oraz przyległe do nich fragmenty chodnika. Prace będą prowadzone po południowej stronie ulicy na odcinku od ulicy święty Marcin do alei Marcinkowskiego, a także wzdłuż parku Chopina na odcinku od ulicy Za Bramką do ulicy Wrocławskiej.

W trakcie prowadzonych prac nie będzie wstrzymany ruch pieszych, ale Zarząd Dróg Miejskich prosi o ostrożność i zwracanie uwagi na prowadzone prace. Możliwe jest też czasowe ograniczenie ilości miejsc parkingowych. Wszystkie prace powinny zakończyć się do 2 czerwca.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Burze mogą być silniejsze niż zapowiadano. Zmieniono ostrzeżenie!
22℃
13℃
Poziom opadów:
0.9 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
7.58 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro