Reklama
Reklama

Studenckie filmiki promują Poznań

fot. KMP w Lesznie
fot. KMP w Lesznie

Od jakiegoś czasu bardzo popularne stały się niezależne filmiki, których celem jest promocja Poznania. Najbardziej znana jest oczywiście inicjatywa "Poznań, I love you", a niedawno w sieci zadebiutował projekt "POZ-ition yourself".

Projekt ten narodził się przy okazji zajęć Marketing w turystyce, na które uczęszczały autorki filmików - Jest to inicjatywa kilku studentek z Poznania, które są zakochane w swoim mieście. Projekt ma charakter całkowicie niekomercyjny - informuje Katarzyna Brzóska.

Według autorek projekt skierowany jest do wszystkich osób, które szukają w Poznaniu ciekawych miejsc, szalonych imprez czy ciekawych wydarzeń. Do tej pory powstało sześć filmików, które zabierają widza na mecz Lecha Poznań, na stok narciarski, do Term Maltańskich i Palmiarni, a także prezentują Poznań jako miasto dobrych restauracji i klubów.

Wszystkie filmiki dostępne są na specjalnym kanale w serwisie internetowym You Tube, a integralną częścią projektu jest profil w portalu społecznościowym Facebook.

Wycieczka do palmiarni:

albo na mecz Lecha Poznań

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
14.64 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro