Reklama
Reklama

Poznański hymn na Euro 2012 hitem Internetu

Grupa V-Unit w odpowiedzi na piosenkę "Koko Euro Spoko" przygotowała nowy hymn na Euro 2012, który od kilku dni króluje w Internecie. Teledysk do piosenki powstał w Poznaniu.

Pochodząca z os. Warszawskiego grupa V-Unit w odpowiedzi na oficjalną piosenką reprezentacji Polski na Euro 2012, którą jest kompozycja "Koko Euro Spoko" w wykonaniu regionalnego zespołu Jarzębina z Lubelszczyzny przygotowała swój hymn.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA


Premiera nagrania miała miejsce w piątek, a utwór ma już blisko milion odsłon w popularnym portalu społecznościowym YouTube. V-Unit pobiło już popularnością utwór "Endless Summer" Oceany, który jest oficjalnym przebojem organizatora Euro 2012. Natomiast serwis demotywatory.pl proponuje zmianę hymnu na utwór V-Unit.

Teledysk do piosenki "V na Euro (nieOFICJALNY hymn EURO 2012)" powstał w Poznaniu, a zaczyna się od ciekawej rozmowy budowlańców przy Rondzie Kaponiera. Następnie widzimy Stadion Miejski przy ul. Bułgarskiej, budowę nowej ulicy Roosevelta od Ronda Kaponiera do mostu Dworcowego z trasą PST, boisko osiedlowe, widok na mur z trybuny Stadionu Miejskiego.

Reklama

Najpopularniejsze komentarze

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Burze przeszły nad zachodnią Wielkopolską: pożar budynku od pioruna
20℃
15℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
11.42 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro