Reklama

Galeria MM: jakie sklepy w niej znajdziemy?

Prace przy kończeniu Galerii MM u zbiegu al. Marcinkowskiego i ul. Święty Marcin idą pełną parą. Na ścianach zewnętrznych obiektu można już zobaczyć spore elementy elewacji. Jakie sklepy znajdą się w galerii handlowej?

Autorem projektu Galerii MM jest pracownia ADS, która na swoim koncie ma m.in. najbardziej rozpoznawalną galerię handlową Poznania - Stary Browar. Gołym okiem widać postępujące z każdym dniem prace na zewnątrz budynku. - Trwają intensywne prace przy elewacji obiektu. Planujemy, że uda się je zakończyć na przełomie lipca i sierpnia - tłumaczy prezes spółki Galeria MM SPV oraz Atanera, Ryszard Szulc.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA


Wszystkie prace mają się zakończyć do listopada. - Planujemy, że pierwsi klienci pojawią się w galerii handlowej właśnie w listopadzie - zdradza. Możemy już podać niektóre marki, które będą obecne w Galerii MM. - Stawiamy na sklepy, których w Poznaniu jest mało lub wcale ich nie ma. Stąd np. spory sklep odzieżowy Cubus. Wprowadzamy na poznański rynek także drogerię z perfumerią Hebe, która jest czymś pomiędzy Rossmannem a Douglasem - wyjaśnia.

Nie zabraknie tu także innych sklepów z kosmetykami - pojawi się np. włoska marka Dr Taffi. W Galerii MM zrobimy też zakupy spożywcze. - Podpisaliśmy już umowę z Lidlem. Marki takie jak Alma, czy Piotr i Paweł występują w wielu galeriach, dlatego postawiliśmy na coś innego.

MM to także kawiarnie i restauracje. - Na parterze będziemy mieć łącznie 3 kawiarnie, w tym na pewno Starbucks. Na wyższych kondygnacjach umieszczony będzie Food Court z restauracjami, ale nie zdradzamy jeszcze jakie to będą lokale - kończy Szulc.

Galeria MM powstała w miejscu dawnego Pasażu MM. Podobnie jak w pasażu - piesi będą mogli skracać sobie drogę ze Św. Marcina na al. Marcinkowskiego i odwrotnie przechodząc przez galerię.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

31℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
13.03 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro