Reklama
Reklama

Silent Disco na pl. Mickiewicza [Zdjęcia]

fot. WTK Play
fot. WTK Play

Nietypowa impreza odbyła się dziś o godzinie 15:00 na placu Mickiewicza. Na placu pojawili się ludzie, którzy zamienili miejski plac w parkiet taneczny.

Wszystko to za sprawą kolejnej akcji z cyklu "Cho no, Tej!". Jest to cykl wydarzeń, które mają wprowadzić studentów w klimat majowych Juwenaliów. W ubiegłym miesiącu organizatorzy zaprosili studentów do gier i zabaw na świeżym powietrzu, a dziś zorganizowali imprezę Silent Disco.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Uczestnicy dzisiejszej zabawy otrzymali bezprzewodowe słuchawki, w których udostępniono trzy kanały z bardzo różnorodną muzyką. Osoby, które pojawiły się na placu szybko wczuły się w zabawę i zaczęły tańczyć na placu Mickiewicza.

Przypominamy, że tegoroczne Juwenalia rozpoczynają się już 17 maja. Z całą pewnością nie będzie wówczas tak cicho jak podczas dzisiejszej imprezy. Już dziś wiadomo, że zagrają między innymi Hey i Coma.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
89.66 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro