Reklama
Reklama

Skrócenie linii wahadłowej numer 27

fot. Mateusz Kina
fot. Mateusz Kina

W rejonie przystanku tramwajowego Orle Gniazdo prowadzone będą prace przy sieci trakcyjnej. W dniach 12 - 13 maja linia numer 27 kursować będzie do przystanku os. Tysiąclecia.

Prowadzone prace mają związek z podłączeniem nowobudowanej sieci trakcyjnej. Prace prowadzone będą 12 i 13 maja, a w związku z tym ograniczone zostanie funkcjonowanie linii wahadłowej numer 27. Tramwaj będzie kursował tylko do przystanku os. Tysiąclecia.

Boże Narodzenie w Linea Mare to spokojny, rodzinny czas nad morzem: kolędy, radość dzieci czekających na Mikołaja i wieczorny relaks 350 m do plaży - Święta, które zapamiętasz.
REKLAMA

Jednocześnie Zarząd Transportu Miejskiego zastrzega, że z przyczyn niezależnych od ZTM termin prowadzonych prac mogą ulec zmianie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie meteo! Przed nami trudne popołudnie i wieczór na drogach
1℃
-1℃
Poziom opadów:
13.3 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro