Reklama
Reklama

Silent party na Placu Mickiewicza

Organizatorzy tegorocznych Juwenaliów zapraszają do udziału w przed juwenaliowych akcjach "Cho no, Tej!". W kwietniu w ramach tej akcji zaprosili studentów do gier i zabaw na świeżym powietrzu, a we wtorek organizują imprezę silent party na Placu Mickiewicza.

Do Juwenaliów pozostało tylko dziesięć dni, ale organizatorzy postanowili już teraz wprowadzić studentów w juwenaliowy nastrój - Spotykamy się na placu im. Adama Mickiewicza i wspólnie będziemy rozkoszować się otaczającą nas "ciszą". Bez obaw może i wokół nas będzie cicho, lecz na pewno nie pozostanie tak w naszych głowach! Aby tak właśnie się stało wystarczy tylko jedna rzecz- nasze magiczne słuchawki. Słuchawki, które w magiczny sposób przeniosą nas do świata muzyki - zachęcają organizatorzy.

A w słuchawkach udostępnione zostaną trzy muzyczne kanały, na których - jak zapewniają organizatorzy - każdy znajdzie coś dla siebie. Na jednym z kanałów znajdzie się muzyka taneczna, na kolejnym rockowa, a niespodzianką będzie kanał Juwenaliowe Hity.

Impreza odbędzie się 8 maja o godzinie 15:00 na placu Mickiewicza w Poznaniu. Osoby, które chciałyby wziąć w niej udział proszone są o zabranie dokumentu tożsamości, który będzie wymagany przy wydawaniu słuchawek.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Silny wiatr w Wielkopolsce. Strażacy odebrali już około 200 zgłoszeń
17℃
11℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
32 km
Stan powietrza
PM2.5
5.60 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro