Reklama
Reklama

Kiermasz ogrodniczy przy Palmiarni

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o konkursie Zielony Poznań, którego celem jest wybranie najbardziej atrakcyjnych balkonów, zieleńców, podwórek. Wszystkie osoby, które chciałyby dopiero urządzić swoją zieloną przestrzeń, powinny pojawić się na kiermaszu ogrodniczym przy poznańskiej Palmiarni.

Kiermasz ogrodniczy "Zielony Poznań" odbędzie się w dniach 12 - 13 maja na terenie Parku Wilsona przed poznańską Palmiarnią. Organizatorami kiermaszu jest Urząd Miasta Poznania oraz Palmiarnia Poznańska i spółka Targowiska SA.

W trakcie kiermaszu będzie można zakupić rośliny przeznaczone do obsadzania balkonów, tarasów, ogrodów, a także wszelkie niezbędne akcesoria i nawozy ogrodnicze. Na terenie kiermaszu stanie też stanowisko Polskiego Związku Działkowców, na którym będzie można otrzymać porady związane z prowadzeniem własnego ogródka.

Przez cały czas trwania kiermaszu promowany będzie konkurs "Zielony Poznań", a na specjalnym stanowisku przyjmowane będą zgłoszenia do udziału w konkursie. Kiermasz czynny będzie w godzinach od 10:00 do 17:00.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
16.00 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro