Reklama

Poznań w oficjalnym teledysku Euro 2012

fot. WTK Play
fot. WTK Play

Tor regatowy Malta, Stadion Miejski przy ul. Bułgarskiej, Stary Browar i była gwiazda Lecha Poznań, Robert Lewandowski znaleźli się w oficjalnym teledysku Euro 2012 do piosenki "Endless Summer" Oceany.

Oceana oficjalny przebój Euro 2012 pt. "Endless Summer" zaprezentowała podczas ceremonii losowania grup turnieju w grudniu 2011 roku w Kijowie, a premiera teledysku odbyła się dopiero teraz. - Występowałam przed najważniejszymi osobami z organizacji. Konkurowałam z wieloma świetnymi artystami, dlatego tym bardziej cieszę się, że "Endless summer" zdobyła takie uznanie - mówiła w rozmowie z TVP wokalistka Oceana.

Znakomite spektakle i musicale w Poznaniu: "1989", "Wyspa", "Chciałem być", "Sztafeta pokoleń", Gala Musicalowa, koncerty, filmy. Festiwal CZAS NA TEATR od 28.09 - kup bilet.
REKLAMA


W oficjalnym teledysku Euro 2012 znalazło się kilka ujęć z Poznania. Fani piłki nożnej z całego świata będą mogli zobaczyć Tor regatowy Malta, Stadion Miejski przy ul. Bułgarskiej, Stary Browar i byłą gwiazdę Lecha Poznań Robert Lewandowski. Ponadto zaprezentowany jest napis POZnan* z białych krzesełek na Stadionie Miejskim. Teledysk w portalu YouTube zobaczyło już ponad 0,5 mln osób.Natomiast oficjalną piosenką reprezentacji Polski na Euro 2012 jest kompozycja "Koko Euro Spoko" w wykonaniu regionalnego zespołu Jarzębina z Lubelszczyzny.Przypomnijmy, że pierwszy mecz Euro 2012 w Poznaniu już 10 czerwca o godz. 20.45, a o punkty zmierzy się Irlandia z Chorwacją. 14 czerwca o godz. 18.00 rozpocznie się mecz Włochy - Chorwacja, a 18 czerwca o godz. 20.45 mecz Włochy - Irlandia. A przez cały turniej na Placu Wolności czynna będzie specjalna strefa kibica.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
16℃
Poziom opadów:
4.6 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
4.26 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro