Reklama

Zawalił się dach budynku mieszkalnego

fot. KWP w Poznaniu
fot. KWP w Poznaniu

W niedzielny poranek doszło do zawalenia się dachu w budynku mieszkalnym w Dakowach Suchych koło Buku. Na miejscu są strażacy, którzy przeszukują gruzowisko.

Do zdarzenia doszło około godziny 9:00 w miejscowości Dakowy Suche koło Buku - Straż została poinformowana o godzinie 9:10, że w miejscowości Dakowy Suche zawalił się dach budynku mieszkalnego. Po przybyciu na miejsce strażacy stwierdzili, że zawalił się dach, strop oraz fragment ściany. Zniszczone jest około dwudziestu metrów kwadratowych budynku - mówi Michał Kucierski, rzecznik poznańskiej Straży Pożarnej.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

W akcji uczestniczyło kilka jednostek straży oraz specjalna grupa poszukiwawcza z psami- Na miejscu pojawili się zarówno ochotnicy jak i nasi strażacy, była też grupa poszukiwawcza z psami- kończy Kucierski. Około południa zakończono akcję, w zawalonym budynku nikogo nie znaleziono.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
8.4 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
22.84 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro