Reklama
Reklama

Głosowanie na gwiazdę Pyrlandii: ostatnia prosta

Już wkrótce poznamy gwiazdę tegorocznej edycji Pyrlandii. W tym roku organizatorzy oddali głos Poznaniakom i zorganizowali internetowe głosowanie, którego zwycięzca dostanie szansę zagrania jako gwiazda miejskiego festynu. Głosować można tylko do 8 maja.

Przypominamy, że pierwsza edycja Pyrlandii odbyła się w 2003 roku przy okazji obchodów 750-lecia lokacji miasta. Od tego czasu impreza cieszy się ogromną popularnością, a tegoroczny festyn będzie dziesiątą, jubileuszową edycją.

W tej chwili trwa głosowanie, którego celem jest wybranie gwiazdy tegorocznej Pyrlandii. Jak informują organizatorzy na półmetku zmagań największe szanse na zwycięstwo mają poznańskie Strachy Na Lachy oraz legenda polskiego rocka czyli Dżem.

Głos na wybrany zespół można oddawać za pomocą specjalnie aplikacji w serwisie internetowym Facebook. W chwili obecnej Strachy na Lachy zgromadziły blisko 1300 głosów, a Dżem około 1000 głosów. Można też głosować na Monikę Brodkę oraz zespół IRA, ale ci artyści właściwie utracili już szansę na zwycięstwo w plebiscycie. Pyrlandia 2012 odbędzie się 1 września na Łęgach Dębińskich.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

8℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
4.49 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro