Reklama
Reklama

Stare Miasto: spotkanie w sprawie strefy kibica

Rada Osiedla Stare Miasto zaplanowała kolejne spotkanie, które poświęcone będzie organizacji strefy kibica na placu Wolności. Dziesiąte spotkanie dotyczyć będzie przede wszystkim osób prowadzących działalność gospodarczą na Starym Mieście.

Spotkania mieszkańców i przedstawicieli Rady Osiedla z władzami miasta odbywają się od lipca 2011 roku, a każde spotkanie poświęcone jest kolejnym zagadnieniom związanym z organizacją strefy kibica - Jako mieszkańcy i przedsiębiorcy ze Starego Miasta spotykamy z przedstawicielami władz Poznania i jednostek miejskich od lipca 2011 roku - aby rozmawiać o zagadnieniach związanych ze zlokalizowaniem przez władze Poznania strefy kibica na Placu Wolności - mówi Andrzej Rataj, przewodniczący Rady Osiedla Stare Miasto.

Najbliższe spotkanie poświęcone będzie przede wszystkim działalności gospodarczej prowadzonej w okolicy planowanej strefy kibica. Omawiane będą kwestie dostaw towarów, dojazdu dla przedsiębiorców, ograniczenia działalności, a także potencjalnych szans na dodatkową działalność. Omówiony zostanie temat sprzedaży i konsumpcji alkoholu w strefie kibica oraz na Starym Mieście.

Radni przyjrzą się też stanowi inwestycji związanych ze strefą kibica, a także problematyce organizacji ruchu drogowego i utrzymania porządku na Starym Mieście - Ponadto ustalone zostało, że rozmawiać będziemy o aktualnym stanie inwestycji związanych ze strefą kibica na Placu Wolności, a także o ruchu pojazdów i komunikacji oraz o sprawach związanych z utrzymaniem na Starym Mieście porządku, czystości - kończy Rataj.

Spotkanie odbędzie się 8 maja o godzinie 17:00 w siedzibie Rady Osiedla Stare Miasto przy ulicy Młyńskiej 11.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

21℃
11℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
8.38 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro