Witkowska na podium Pucharu Polski

Joanna Witkowska z Akademii Judo Poznań zdobyła w miniony weekend brązowy medal Pucharu Polski w kategorii wagowej 48 kg.

Puchar Polski Judo Seniorów i Seniorek rozgrywany był w miniony weekend w Lubońskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. W zawodach uczestniczyło przeszło 600 zawodniczek i zawodników, a walki trwały do późnego wieczora,

Joanna Witkowska z Akademii Judo Poznań wygrała trzy walki i uległa tylko jednej przeciwniczce. Taki bilans walk pozwolił zdobyć brązowy medal, a dla Witkowskie jest to już kolejny medal w cyklu ogólnopolskich imprez. Przypomnijmy, że wcześniej zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski Młodzieży oraz Akademickich Mistrzostw Polski.