Reklama
Reklama

Kompania Piwowarska sponsorem Lecha Poznań?

Możliwe, że przed wakacjami nowym sponsorem piłkarzy Lecha Poznań zostania Kompania Piwowarska. Browar ma przekazywać na konto klubu blisko 1 mln zł za sezon.

Informacja o porozumieniu na linii Lech Poznań a Kompania Piwowarska pojawiła się w "Głosie Wielkopolskim", a na Stadionie Miejskim przy ul. Bułgarskiej ma się pojawić reklama jednego z piw produkowanych przez Kompanię Piwowarską. - Kompania Piwowarska ma przekazywać 700 - 800 tysięcy złotych za sezon - donosi największy dziennik w regionie.

Aktualnie klub związany jest z umową sponsorska z Browarem Warka należącym do Grupy Żywiec, która wygasa 30 czerwca 2012 roku. - Prowadzimy rozmowy z wieloma firmami, w tym także z branży piwnej. Dzisiaj jednak za wcześnie na szczegóły. Warka jest z nami już sześć lat i jesteśmy z tej współpracy zadowoleni - mówi na łamach "Głosu Wielkopolskiego" wiceprezes klubu Arkadiusz Kasprzak.

Przypomnijmy, że Kompania Piwowarska przez długie lata była sponsorem piłkarzy Lecha Poznań. Jednak współpraca zakończyła się w 2005 roku bojkotowaniem przez kibiców Kolejorza produktów koncernu, który zdecydował się na sponsorowanie Wisły Kraków.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
5.06 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro