Reklama
Reklama

Rower Miejski: przyciski na stacjach już wytarte

Od dwóch tygodni w Poznaniu działa system Poznańskich Rowerów Miejskich. Dopiero w czwartek oficjalnie go otwarto, a przyciski na stacjach już są powycierane.

- Czy w tym mieście nie można nic zrobić porządnie - dopytują poznaniacy, którzy w ostatnich dniach korzystali z systemu Poznańskich Rowerów Miejskich. - Jak to możliwe, że po dwóch tygodniach działania już powycierane są wszystkie przyciski na stacjach - dodaje kolejny amator jazdy na rowerze. - Do EURO 2012 zejdzie reszta - pisze nasz czytelnik, Piotr Raczkowski.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


O ile z odczytem cyfr nie powinno być większego problemu (są mimo wszystko w jakimś stopniu widoczne), gorzej jest z przyciskami typu "rejestracja", czy "wypożycz" nie wspominając o przyciskach tuż pod wyświetlaczem (gdyby ktoś nie wiedział - to strzałki prawo-lewo).

Nextbike Polska zapewnia, że sprzęt będzie konserwowany na bieżąco, więc użytkownicy systemu nie powinni mieć problemu z obsługą stacji.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
51.83 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro