Reklama
Reklama

Szkolna: ukradli rower na oczach przechodniów

Na YouTube pojawiło się krótkie nagranie ze skrzyżowania ulic Szkolnej i Jaskółczej w Poznaniu. Jeden z mieszkańców okolicy nagrał telefonem złodziei roweru na gorącym uczynku. Spokojnie zabrali rower, a na koniec pokazali autorowi nagrania środkowy palec...

Do zdarzenia doszło w czwartek. Internauta andrzeii zauważył dwóch młodych ludzi kręcących się przy rowerze przypiętym do słupa przy skrzyżowaniu ulic Jaskółczej i Szkolnej. Zaczął ich nagrywać podejrzewając, że chcą ukraść jednoślad.

Gdy jeden z mężczyzn intensywnie zajmował się zniszczeniem zabezpieczenia roweru, autor filmu zawiadomił policję. Krzyknął do złodzieja - ten się przestraszył i schował pod gzymsem pobliskiego budynku. Po chwili jednak, z założonym kapturem, ponownie przystąpił do działania.

W tym czasie po chodniku chodziło sporo pieszych. Nikt nie zwrócił uwagi na nietypowe zachowanie mężczyzny. Po chwili złodzieje i rower zniknęli. Na do widzenia pokazali autorowi nagrania środkowy palec...

Na miejscu pojawiła się policja. Zdaniem andrzeiia, przyjechali we wskazaną lokalizację maksymalnie po kilkunastu minutach. Po zebraniu informacji wyruszyli radiowozem, wraz z autorem nagrania, na poszukiwania roweru w okolicy. Nie udało się go odnaleźć.

Policja zajmuje się sprawą.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

32℃
22℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
17.44 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro