Reklama
Reklama

Termy: od piątku zewnętrzne atrakcje

Już w najbliższy piątek wielkie zmiany w Termach Maltańskich. Aquapark otworzy na sezon letni wszystkie zewnętrzne atrakcje. Do dyspozycji gości będą m.in. kolejne zjeżdżalnie.

27 kwietnia zbliża się wielkimi krokami. To właśnie w najbliższy piątek Termy Maltańskie czekają spore zmiany. Od piątku będzie tu można korzystać ze wszystkich atrakcji, jakie oferuje aquapark - również z tych sezonowych, na zewnątrz obiektu.

Osoby odwiedzające Termy poza możliwością kąpania się w dwóch wypływowych basenach całorocznych (relaksacyjny i solankowy) zyskają dostęp do basenów i urządzeń, które jeszcze nie były udostępniane gościom.

Od piątku będzie więc można w aquaparku wykąpać się w sezonowym basenie solankowym wyposażonym w urządzenia do zabawy. Amatorzy zjeżdżalni także mogą się cieszyć - otwarte zostaną zewnętrzna część "dzikiej rzeki", "podwójna pętla" o długości 55 metrów i dwie zjeżdżalnie "kamikadze" o długości ponad 23 metrów. Dołączą do nich dwie zjeżdżalnie wielotorowe o długości 24 metrów każda.

Zewnętrza plaża na terenie Term to także specjalny taras widokowy i bar plażowy.

Najbliższy weekend to również dwa dni promocji w Termach Maltańskich. Aquapark bierze bowiem udział w akcji "Poznań za pół ceny" (28-29 kwietnia). O połowę obniżono ceny biletów godzinnych i dwugodzinnych, a także koszty przedłużenia pobytu (za każdą nadprogramową minutę zapłacimy o połowę mniej niż zwykle). W dniach trwania promocji nie będzie natomiast można kupić biletów 3-godzinnych, całodziennych i grupowych.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kiedy w końcu zrobi się cieplej? Mamy dobre wiadomości!
7℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
9.75 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro