Reklama
Reklama

SAWO 2012: na targach wylądował helikopter

Do nietypowego zdarzenia doszło dziś na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. O godzinie 16:00 nieopodal jednej z hal wylądował helikopter MD Explorer, produkowany przez Mc Donnell Douglas Helicopter Inc.

Helikopter jest częścią ekspozycji 21. Międzynarodowych Targów Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO 2012, które rozpoczynają się 24 kwietnia i potrwają do 26 kwietnia. - Ta lekka, dwusilnikowa maszyna jest przystosowana do wielu misji. MD Explorer posiada specjalne wyposażenie dla celów transportu przemysłowego, ewakuacji medycznej, akcji policyjnych, poszukiwawczych i ratowniczych - informuje organizator targów.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

SAWO 2012 to targi przeznaczone dla osób zainteresowanych problematyką BHP, pożarnictwa i ratownictwa. Odbywają się w cyklu dwuletnim, a tegoroczna edycja przyciągnęła 220 wystawców z 20 krajów świata - Obok wiodących polskich przedsiębiorstw spotkamy w Poznaniu uznanych w Europie producentów i dystrybutorów światowych marek. Oferta wystawców będzie przekrojowa, różnorodna i przede wszystkim obfitująca w nowości - kończy organizator.

Zobacz zdjęcia z targów!

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

19℃
7℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
11.92 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro